Žemyn

Apie
Higso bozoną

s

Ieškome partnerių ir bendraminčių – šiuolaikiškų, inovatyvių įmonių, kurios turi potencialo augti ir nori sumažinti verslo administravimo kaštus.

Higso bozonas

Mūsų vizija - robotizuoti Lietuvos įmones, išlaisvinti žmones nuo perteklinių, monotoninių ir rutininių darbų.

Trumpai mūsų istorija

Mūsų istorija prasidėjo nuo kepyklai sukurtos programos, kuri tuo metu padėjo administracijos darbuotojams registruoti užsakymus, planuoti gamybą ir spausdinti sąskaitas.

Tai buvo pradžia informacinių technologijų įmonės, kurios vienintelė aistra buvo robotizuoti verslo administravimo procesus, tokius kaip buhalterija, finansai, užsakymų aptarnavimas, gamyba, sandėliavimas ir kt.

Atsiradus brandai - supratome, kad šalia automatizuotų individualių sprendimų, mes galime pasiūlyti daug didesnę pridėtinę vertę Lietuvos įmonėms.

Šiandien Higso bozonas teikia programavimo pagal užsakymą ir kitas plataus spektro verslo administravimo paslaugas mažoms ir vidutinio dydžio Lietuvos įmonėms įvairiose veiklos srityse.

Individualūs technologiniai sprendimai, išpildantys klientų lūkesčius pilna apimtimi, naudojami didžiausių Lietuvos įmonių kasdieniniuose procesuose. Higso bozono teikiamos paslaugos sukuria aukštą pridėtinę vertę, todėl klientai vertina ir puoselėja tarpusavio bendradarbiavimą.

01.
© Higso bozonas 2017-2021 / Mes rūpinampės Jumis
Grįžti į pradžią